30.01.2005 :: 20:21
Jak jesienny bledny lisc, Takie jest zycie czlowieka, Nie wie skad przyszedl, Dokad ma isc, I co go w zyciu czeka... JeSu popadam w depresje! jutro szkola =( no przeciez ja tego nie przezyje... zalamie sie i dupa! Jeszcze gorsze stopnie bede miala =( Ja nie kcem... czego tych ferii tak malo jest? Ale przynajmniej je z dzieffcynkami pozegnalysmy jak trza =D Ojjj dzialo sie w tym k2... dzialo... narozrabialo sie trosecke... narozrabialo... =)Ale ewflinka z kazdej sytuejszyn wybrnie =) Tylko mam nadzieje ze pefni bracia zorientuja sie ze pisza smsy i podbijaja do tej samej dziewczyny =/ bo to nie wyda... tak na dwa fronty...nie ma co w chuja lece i trza z tym skonczyc jak najszybciej =/ Nie ma co robic wogle w tym Chelmie =/ trzeba cos wymyslic no bo ja tu sfiksuje normalnie =/ i wogle ja kcem juz nowego hausa bo sasiedzi co raz to bardziej wscipscy i wogle... stare ploty nie maja co robic to sie takiej pozadnej mlodziezy czepiaja =/

Nasze życie jest jak uciekajacy pociag, zawsze się gdzies spieszy i zawsze jest gdziea spóznione. Czasem mija małe stacyjki, te najpiękniejsze, nie dostrzega drobnych rzeczy, które sprawiaja, że nasze życie jest takie piękne. Czasem na dużych stacjach ogladamy przez szybę tłok ludzi, którzy przychodza i odchodza. Łzy z powodu rozstań i usmiechy przy powrotach. Na różnych stacjach splataja się nasze tory życia. Czasem mocno placze się by istnieć w jednosci i już do końca zostać razem, a czasem niestety nadchodzi rozdroże. Piękne pociagi naszych dażeń i marzeń, naszej wiary i nadziei. Sprawmy by w naszych rękach zawsze były zwrotnice naszego losu. Bysmy sami naszymi dażeniami otaczali się ciepłem i uczuciem i nigdy nie czuli, że stoimy samotni na jakiejs stacyjce, bo zawsze znajdzie się ktos kto z nami poczeka