19.01.2005 :: 20:10
Nie wszystko co sie mysli, nadaje sie do powiedzenia, Ale wszystko co sie mówi, Nadaje sie do myslenia. Ja chcę być juz zdrowa!Mam dość choroby! Chociaż dała mi ta choroba wiele do myślenia i pokazała mi wiele rzeczy, których do tej pory nie zauważałam. Niestety z tej gorszej strony... chodzi o to, że odwiedzają mnie osoby, po których bym się niespodziewała, że zapukają jeszcze do mych drzwi. A te osoby mi najbliższe, na które liczylam... zawiodły... . Paskudne uczucie zawieść się na kimś na kogo w głębi serca się bardzo liczyło. W tym krótkim czasie zdążyłam też stracić jednego z przyjaciół. Właściwie nie. Przyjaciela takiego mozna mieć tylko jednego, a ja go własnie straciłam. Pocieszam się tylko tym, że to nie jest do końca moja wina. Ale... fajnie było mieć chodź przez chwilę bo dla mnie te lata były zaledwie krótką chwilą. Bo mieć sobie takiego kogoś... na kogo zawsze można było liczyć...kogoś kto cię nie zostawił... kogoś kogo widziałeś codziennie a mimo to nie znudził ci się... kogoś komu bezgranicznie ufałeś ... kogoś przy kim do końca mogłeś być sobą... . Takie osoby są wyjatkowe i takie wyjatkowe osoby na zawsze pozostają w sercach ... choćby nie wiadomo jaką krzywdę wyrządzały, choćby nie wiadomo co mówiły... to zawsze będzie się im pamiętało te lepsze dni, których było zdecydowanie więcej niz tych gorszych. ... fajnie Cię było mieć przez chwilę ... fajnie było być z Toba przez chwilę ... fajnie było się z Tobą śmiać przez chwilę ... fajnie było się z Tobą śmiać przez chwilę ... fajnie było się kłócić z Tobą przez chwilę poprostu ... fajnie,że byłeś ... x.x. ... Bo widzisz tu sa tacy którzy się kochaja i musza się spotkać aby się ominać bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze piszac do siebie listy gorace i zimne rozchodza się jak w smiechu porzucone kwiaty by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało sa inni co się nawet po ciemku odnajda lecz przejda obok siebie bo nie smia się spotkać tak czysci i spokojni jakby snieg się zaczał byliby doskonali lecz wad im zabrakło bliscy boja się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umieraja - to znaczy już wiedza miłosci się nie szuka jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek sa i tacy co się na zawsze kochaja i dopiero dlatego nie moga być razem jak bażanty co nigdy nie chodza parami można nawet zabładzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodza się z powrotem