Nie wszystko co sie mysli,
nadaje sie do powiedzenia,
Ale wszystko co sie mówi,
Nadaje sie do myslenia.

Ja chcę być juz zdrowa!Mam dość choroby! Chociaż dała mi ta choroba wiele do myślenia i pokazała mi wiele rzeczy, których do tej pory nie zauważałam. Niestety z tej gorszej strony... chodzi o to, że odwiedzają mnie osoby, po których bym się niespodziewała, że zapukają jeszcze do mych drzwi. A te osoby mi najbliższe, na które liczylam... zawiodły... . Paskudne uczucie zawieść się na kimś na kogo w głębi serca się bardzo liczyło.
W tym krótkim czasie zdążyłam też stracić jednego z przyjaciół. Właściwie nie. Przyjaciela takiego mozna mieć tylko jednego, a ja go własnie straciłam. Pocieszam się tylko tym, że to nie jest do końca moja wina. Ale... fajnie było mieć chodź przez chwilę bo dla mnie te lata były zaledwie krótką chwilą. Bo mieć sobie takiego kogoś... na kogo zawsze można było liczyć...kogoś kto cię nie zostawił... kogoś kogo widziałeś codziennie a mimo to nie znudził ci się... kogoś komu bezgranicznie ufałeś ... kogoś przy kim do końca mogłeś być sobą... . Takie osoby są wyjatkowe i takie wyjatkowe osoby na zawsze pozostają w sercach ... choćby nie wiadomo jaką krzywdę wyrządzały, choćby nie wiadomo co mówiły... to zawsze będzie się im pamiętało te lepsze dni, których było zdecydowanie więcej niz tych gorszych.

... fajnie Cię było mieć przez chwilę
... fajnie było być z Toba przez chwilę
... fajnie było się z Tobą śmiać przez chwilę
... fajnie było się z Tobą śmiać przez chwilę
... fajnie było się kłócić z Tobą przez chwilę
poprostu ... fajnie,że byłeś ...
x.x. ...



Bo widzisz tu sa tacy którzy się kochaja

i musza się spotkać aby się ominać

bliscy i oddaleni jakby

stali w lustrze piszac do siebie

listy gorace i zimne

rozchodza się jak w smiechu porzucone kwiaty

by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało

sa inni co się nawet po ciemku odnajda

lecz przejda obok siebie bo nie smia się spotkać

tak czysci i spokojni jakby snieg się zaczał

byliby doskonali lecz wad im zabrakło

bliscy boja się być blisko żeby nie być dalej

niektórzy umieraja - to znaczy już wiedza

miłosci się nie szuka

jest albo jej nie ma

nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek

sa i tacy co się na zawsze kochaja

i dopiero dlatego nie moga być razem

jak bażanty co nigdy nie chodza parami

można nawet zabładzić lecz po drugiej stronie nasze

drogi pocięte schodza się z powrotem



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.01.2005 :: 12:44 :: gv18.internetdsl.tpnet.pl

KoNeFkA

ahh skad ja to znam... wiem jakie to uczucie...ale tutaj domyslam sie ze chodzi o tego co mieszka obok ciebie? misiek... ty nie zapominaj ze ty tez jestes przyjaciolka wielu osob, wiec i ty staraj sie ich nie zawiesc a bedzie dobrze...bo tak to juz jest...slowa rania skarbie
20.01.2005 :: 16:44 :: gv18.internetdsl.tpnet.pl

SaSiAdKa

ejj wogole wess jush daj spokoj z tym ze go stracilas ! bo nie stracilas i ty dobrze o tym wiesz! kazdy sie czasem kloci ;/ a z nim to jush wogole wiesz jak jest ... sama wiesz ile np ja sie z nim nie odzywalam , ale daj spokoj bedzie jeszcze dobrze , wy sie zawsze klocicie o jakies blachostki a potem i tak jest spoko , tylko ze wy jestescie jak takie duze dzieci ;/ kazde z was zrzuca na siebie nawzajem wine ! trzeba zapomniec o wszystkim i dalej normalnie jush zyc , czasem trzeba zapominac o takich sprzeczkach , bo kazdy ma jakies wady i sie czepia o cos i wogole czasem mowimy zreszta cos , a wacale tak nie mysli , to jest chwila i jakies nieprzemyslane slowa moga kogos zabolec ;/ ehh ale downie glowa do gory :) damy rade , pamietaj ze masz mnie , ja cie nie opuszcze hehe nawet zebys mi uciekla na drugi koniec swiata :P hehe ale nie bess kituu za to twoje wyprowadzanie sie to normalnie powinno ci sie oberwac ;/ tak mnie zostawiac kuffa sama tu bess nikogo ;/ ojss ja to sobie zapamietam !! :P nooo i pamietaj ze bedzie dobrze bo tacy z was byli wielcy przyjaciele to bedziecie dalej sie przyjaznic :) bedzie dobrze , buzka:)*
Talk.pl :: Wróć